HASTA YORUM VE GÖRÜŞLERİ

Çocukluğumdan bu yana kabızlık sorunu çekmekteydim.Kullandığım ilaçlar zamanla yetersiz geliyor doz artırıyordum sonra o da yetersiz geliyor değişik ilaçlara geçiyordum.Bazen 10 gün tuvalete gitmiyordum.2 kez hemoroid ameliyatı oldum.Bir arkadaşım burayı tavsiye etti.3 aylık tedavi sonucunda şimdi günlük tuvalete gidiyorum ve bağırsak sistemim normale döndü.

Kabızlık - 1 Temmuz 2017

6 ay önce bağırsağımda makata yakın yumurta büyüklüğünde tümör çıktı.Kötü huylu olduğunu söylediler.Tümörü alıp karnıma torba takacaklardı, kabul etmedim.Bizim gelinin tavsiyesi ile tedavi oldum.3 ay sonra mercimek kadar kaldı ve tüm sorunlarım geçti.Tedavim devam ediyor o da kaybolacak biliyorum.

Bağırsak kanseri - 21 Mayıs 2017

4 yaşındaki çocuğumun otizm tedavisi nihayet sonuç verdi.İlk defa Anne dedi ve hemşire hanıma da Abla dedi.O an mutluluktan ağladım..Şimdi gitttikçe kelime sayısı artıyor .Mutluluğumu haykırmak istiyorum.

Otizm - 21 Nisan 2017

Yıllardır ilaç kullanmama rağmen Anti TPO sürekli yükseliyordu.Tedaviden önce 3000 civarında iken 6 aylık tedavi sonucu 976 ya düştü ve düşmeye devam ediyor.Üstelik tiroid ilacını da bıraktım.Hepinize teşekkür ederim.

tiroid - 18 Şubat 2017

15 gün önce kilo tedavisine başladım İştahım inanılmaz azaldı.Kilo vermeye başladım 2 hafta sonunda 4 kilo gitti.Hedefe ulaşma yolunda ilerliyorum.Selamlar

zayıflama - 7 Şubat 2017

10 senedir ülseratif kolit hastasıydım ..Hayatım ağrılar yüzünden kabus gibiydi.Tedavi sonrası sağlığıma kavuştum.Tedavinin en zor kısmı ise çok uzun sürmesi.Onun dışında gün geçtikçe iyileşiyorsunuz.

Ülseratif kolit - 4 Şubat 2017

7 yaşında otizmli çocuğum var.Önerdiğiniz tedavi neticesinde göz teması tamamen var bizi anlıyor ve çok sakinleşti.Önceden özel eğitime giderken şimdi kaynaşma eğitimi önerdiler.Ailecek çok mutluyuz çok teşekkürler.

otizm - 26 Ocak 2017

10 yıldır yağ bezelerim var.Çok rahatsız edince aldırıyorum ancak sürekli yenileri çıkıyor.Bir arkadaşımdan duyup bu tedaviye geldim.İnanması zor ama hepsi kayboldu.

Yağ Bezesi - 12 Ocak 2017

Ben hastalarımızın yeter akilli huzursuz bacak sendromu hastası sizin önermiş olduğunuz başarılı tedaviden sonra sağlığıma yeniden kavuştum sizlere ve çalışanlara teşekkürlerimi bildirir yeni yılda başarılar esenlikler dilerim

Huzursuz Bacak sendromu - 1 Ocak 2017

30 senedir günde 2 paket sigara içmekteydim.1 haftada sigarayı bıraktım.Sigara içmediğim gibi sigara içtiğimi bile unuttum.Bu benim için bir mucize teşekkür ederim.

sigara - 15 Temmuz 2016