Hakkımızda

Hakkımızda

ATALAY Özel Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti. 2000 yılında Dr. Kemal Atalay  tarafından Antalya'da kurulmuştur. Şirket kuruluşundan itibaren sırasıyla, 2000-2011 yılları arasında radyoloji merkezi, meme hastalıkları merkezi, göğüs cerrahisi merkezi, böbrek taşı kırma merkezi, Atalay tıp merkezi, Atalay tıp polikliniği gibi sağlık kuruluşları kurmuş ve işletmiştir.

 2009-2016 yılları arasında ise çağımızın en karmaşık ve tedavisi güç hastalıkları olan, madde bağımlılığı, oto immün hastalıklar ve beynin fonksiyonel hastalıklarının tedavileri konularında araştırmalar yapmış, uygulamaları desteklemiştir.

ATALAY Özel Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti. madde bağımlılığı tedavisi,  oto immün hastalıklar ve beynin fonksiyonel hastalıklarının tedavisi için ulusal  ve uluslararası ölçekte danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrıca sağlık bakanlığınca onaylı sertifikalı ilk yardım eğitim hizmeti de vermektedir.

Şirketimiz, sigara, alkol, eroin, kokain, bonzai, esrar, amfetamin, metafetamin, ilaç , gıda vb. her türlü  madde bağımlılığı,  oto-immün hastalıklar grubunda yer alan  tip1 diabet, crohn, ülseratif Kolit, MS (Multıpl skleroz),  astım, romatoid artrit, ekzema, vitiligo, sedef,  alopesi vb.  deri hastalıkları ve beynin fonksiyonel hastalıkları grubunda yer alan, otizm, depresyon, panik atak,  dikkat eksikliği , epilepsi, huzursuz bacak sendromu, alzheirmer, parkinson vb. tedavisi için,  hastaya özel  uygun tedavi yöntemleri hakkında danışmanlık yapar.  Hasta ve ailelerin bilgilendirilmeleri ve  eğitimleri aşamalarında  katkıda bulunur.

Şirketimiz personeli  danışmanlık  hizmetleri  için  gerekli bilgi ve deneyime  sahiptir. Ulusal ve uluslararası düzeyde konferansları ve güncel bilgileri takip eder. Seminerler düzenler. Sosyal yardım sağlar.

Amacımız, Evrensel yasalara uygun olarak, kaliteli sağlık hizmetini hasta ile buluşturmaktır.

                                                                                                                                                             

Danışma tel: 0542 213 95 29  ( 09:00 - 19:00 saatleri arasında)

E-mail:  24 saat içinde cevaplandırılır.